• +420 585 634 151
  • info@vnufol.cz

PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍCI

 

  1. Balek Bronislav, Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, Moravský Krumlov, CZ
  2. Bednář Vít, Katedra aplikované fyziky a techniky, Pedagogická fakulta, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, České Budějovice, CZ
  3. Bělochová Miroslava, ZŠ Jungmannovy sady Mělník, Mělník, CZ
  4. Beneš Vojtěch, Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace, Brno, CZ
  5. Berej Waldemar, Instytut Fizyki UMCS, Lublin, PL
  6. Boček Adolf, Centrum pro talentovanou mládež, Praha, CZ
  7. Boček Vít, Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, Katedra didaktiky fyziky, Praha 8, CZ
  8. Bočková Jeanne, Centrum pro talentovanou mládež, Praha, CZ
  9. Böhm Pavel, KDF MFF UK & Edufor, Praha, CZ
  10. Bochníček Zdeněk, Přírodovědecká fakulta MU, Brno, Brno, CZ
  11. Bouchalová Monika, Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace, Havířov, CZ
  12. Brejchová Tereza, Západočeská univerzita v Plzni, Plzeň, CZ
  13. Burdová Veronika, Katedra aplikované fyziky a techniky, Pedagogická fakulta, Jihočeská univerzita, České Budějovice, CZ
  14. Burešová Hana, Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello, s.r.o., Ostrava, Ostrava, CZ
  15. Burian Petr, Fakulta elektrotechnická, Západočeská univerzita v Plzni, Plzeň, CZ
  16. Ciglerová Ludmila, Gymnázium Voděradská Praha, Praha 10, CZ
  17. Čáslavová Martina, ZŠ Jungmannovy sady p.o., Mělník, Mělník, CZ
  18. Černá Jarmila, VŠB - Technická univerzita Ostrava, Ostrava - Poruba, CZ
  19. Desenský Petr, iQLANDIA o.p.s., Liberec, CZ
  20. Dokoupilová Lenka, ZŠ a MŠ Nový Malín, Nový Malín, CZ
  21. Dosoudilová Lenka, Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace, Brno, CZ
  22. Dvořák Leoš, MFF UK Praha, Praha 8, CZ
  23. Dvořáková Irena, KDF MFF UK, Praha 8, CZ
  24. Fikáčková Irena, Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace, Havířov, CZ
  25. Foretová Soňa, ZŠ C. Boudy , Kladno , Kladno, CZ
  26. Fraňková Klára , Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk, Nymburk, CZ
  27. Geťko Jan, Jiráskovo gymnázium, Náchod, CZ
  28. Gottwald Stanislav, Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2, Praha 9, CZ
  29. Hádr Jaroslav, Cyrilometodějské gymnázium, Prostějov, CZ
  30. Hájek Jiří, Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov, CZ
  31. Havlíček Karel, Katedra didaktiky fyziky, MFF UK, Praha 8, CZ
  32. Hejnová Eva, Přírodovědecká fakulta Univerzity J. E. Purkyně, Ústí nad Labem, CZ
  33. Holubová Renata, Univerzita Palackého, Olomouc, CZ
  34. Horká Dagmar , MG Vsetín, Vsetín, CZ
  35. Horová Eva, Základní škola, Praha 10, Gutova 39/1987, Praha 2, CZ
  36. Houfková Jitka, KDF MFF UK, Praha 8, CZ
  37. Hrdý Jan, Gymnázium JP Slavičín, Uherský Brod, CZ
  38. Hrnčiřík Pavel, Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín, Liptál, CZ
  39. Hrušovská Lenka, Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, CZ
  40. Hubáček Zdeněk, Gymnázium Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, CZ
  41. Hubeňák Josef, Přírodovědecká fakulta UHK, Hradec Králové, CZ
  42. Hubeňáková Margita, GJKT, Hradec Králové, CZ
  43. Chalupník Milan, ZŠ Seč, Seč, CZ
  44. Chalupníková Rita, Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice, CZ
  45. Chludilová Marta, Základní škola Dubňany, Dubňany, CZ
  46. Jacko Martin, Biskupské gymnázium B. Balbína, Hradec Králové, CZ
  47. Jacková Jarmila, SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové, Hradec Králové 3, CZ
  48. Jandíková Věra, Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace, Liberec , CZ
  49. Jermář Jakub, KDF MFF UK, Praha 8, CZ
  50. Juchelková Dana, Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace, Těrlicko, CZ
  51. Kácovský Petr, Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, Katedra didaktiky fyziky, Praha 8, CZ
  52. Kačor Tomáš, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, Lechotice, CZ
  53. Kamarádová Zdeňka, ZŠ a MŠ Ústavní, Praha 8, CZ
  54. Kaufnerová Gabriela, Fakulta pedagogická, Zápodočeská univerzita v Plzni, Plzeň, CZ
  55. Kéhar Ota, FPE ZČU v Plzni, Plzeň, CZ
  56. Kekule Martina, Univerzita Karlova, Praha, CZ
  57. Kekule Tomáš, MFF UK, Praha, CZ
  58. Kerlínová Věra, SŠ Bohumín, p.o., Bohumín, CZ
  59. Knot Jiří, Základní škola Březová, okres Sokolov, Březová, CZ
  60. Knot Josef, Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, CZ
  61. Kodejška Čeněk, KEF, PřF, Univerzita Palackého, Olomouc, CZ
  62. Kohout Jiří, Fakulta pedagogická, Zápodočeská univerzita v Plzni, Plzen, CZ
  63. Kohoutová Andrea, Západočeská univerzita v Plzni, Plzeň, CZ
  64. Kolář Karel, Univerzita Karlova, Praha 8, CZ
  65. Kolář Petr, Katedra didaktiky fyziky, Matematicko-fyzikální fakulta, Univerzita Karlova, Praha 8, CZ
  66. Kolářová Lucie, KEF, PřF, UP Olomouc, Olomouc, CZ
  67. Kolašínová Zuzana, Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace, Slatinice, CZ
  68. Konečný Martin, Mensa gymnázium, o.p.s.; KDF MFF UK, Praha 6 - Řepy, CZ
  69. Konečný Pavel, PřF. MU. Ústav Fyzikální elektroniky, Brno, CZ
  70. Koníček Libor, Katedra fyziky, Přírodovědecká fakulta, Ostravská univerzita, Ostrava, CZ
  71. Košinová Lucie, Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, Praha 8, CZ
  72. Koudelková Věra, KDF MFF UK, Praha 8, CZ
  73. Kovaľová Katarína, Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha , CZ
  74. Krajčová Věra, SSPŠ, Praha 5, CZ
  75. Kramářová Lenka, Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace, Brno, CZ
  76. Krásný Jiří, ZŠ Chropyně, Kroměříž, CZ
  77. Kroupová Bohumila, Př. f. UHK, Rašov , CZ
  78. Kříž Jan, Katedra fyziky, PřF UHK, Hradec Králové, CZ
  79. Křížová Michaela, Katedra fyziky, PřF UHK, Hradec Králové, CZ
  80. Kubera Miroslav, Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, příspěvková organizace, Brno, CZ
  81. Kučerová Dagmar , Gymnázium Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, CZ
  82. Kunzová Hana, Gymnázium Trhové Sviny, Trhové Sviny, CZ
  83. Kusák Radim, MFF UK, Řepiště, CZ
  84. Kvapil Jiří, Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc, CZ
  85. Legendziewicz Jacek, Jordan Group, Kraków, PL
  86. Lepil Oldřich, Přírodovědecká fakulta UP Olomouc, Olomouc, CZ
  87. Lustig František, Firma RNDr. František Lustig, Praha 6, CZ
  88. Lustig František, Matematicko-fyzikální fakulta UK Praha, Praha 2, CZ
  89. Mach Jiří, ZŠ Heřmanův Městec, Heřmanův Městec, CZ
  90. Machalická Jana, Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, Katedra didaktiky fyziky, Praha 8, CZ
  91. Maňásková Miroslava, Gymnázium Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, CZ
  92. Marková Milada, Letohradské soukromé gymnázium, Letohrad, CZ
  93. Martincová Daniela, Vyšší odborná zdravotnická škola a střední zdravotnická škola, Alšovo nábřeží, Praha 1, Praha 1, CZ
  94. Masopust Pavel, ZČU v Plzni, Štěnovický Borek, CZ
  95. Matějková Klára, Základní škola, Praha 10, Gutova 39/1987, Praha 4, CZ
  96. Mathelitsch Leopold, Karl-Franzens-Universität Graz, Graz, A
  97. Meiser Tomáš, Techmania Science Center o. p. s., Plzeň, CZ
  98. Michálek David, Asociace malých debrujárů ČR, spolek, Praha 1, CZ
  99. Miléř Tomáš, Pedagogická fakulta MU, Brno, CZ
  100. Nečas Tomáš, Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, CZ
  101. Novotný Jan, Pedagogická fakulta MU Brno, Brmo, CZ
  102. Ogrocki Petr, ZŠ Jarošova, Havířov-Šumbark, Havířov-Šumbark, CZ
  103. Opatrný Tomáš, Univerzita Palackého v Olomouci, Přírodovědecká fakulta, Olomouc, CZ
  104. Osinová Kateřina, Dolni oblast Vitkovice - Svět techniky, Palkovice, CZ
  105. Oslancová Jana, Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, CZ
  106. Ottová Renáta, Gymnázium Nad Alejí, Praha 6, Praha 6, CZ
  107. Oupicová Irena, ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží, Brno, CZ
  108. Panoš Stanislav, Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, CZ
  109. Panošová Dagmar, SPŠT Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, CZ
  110. Pawera Lukáš, Pedagogická Fakulta MU, Brno, CZ
  111. Pazdera Václav, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9, Olomouc, CZ
  112. Piskač Václav, Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno, CZ
  113. Piskačová Jitka, Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, Brno, CZ
  114. Plachtová Lenka, Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Ostrava-Zábřeh, CZ
  115. Polák Zdeněk, Jiráskovo gymnázium v Náchodě, Náchod, CZ
  116. Procházková Martina, Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, CZ
  117. Pulíček Jindřich, Gymnázium Dr. Antona Randy Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, CZ
  118. Randa Miroslav, ZČU v Plzni, Vejprnice, CZ
  119. Reichl Jaroslav, Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha, CZ
  120. Richterková Šárka, Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc, CZ
  121. Rohlena Ivo, GJP a SOŠ Slavičín, Slavičín, CZ
  122. Ryston Matěj, Katedra didaktiky fyziky, Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy, Praha 2, CZ
  123. Říha Jan, KEF, PřF, Univerzita Palackého, Olomouc, CZ
  124. Říman Petr, Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace, Ostrava 8, CZ
  125. Saal Pavel , iQLANDIA o.p.s., Liberec, CZ
  126. Sekaninová Iva, Základní škola Olomouc, Mozartova 48, Olomouc, CZ
  127. Semrád Petr, Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Tábor, CZ
  128. Schubertová Slavomíra , ZŠ Olomouc Zeyerova 28, Olomouc příspěvková organizace, Olomouc, CZ
  129. Siváková Květoslava, Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello, s.r.o., Ostrava, Ostrava, CZ
  130. Sládek Petr, Katedra fyziky, chemie a odborného vzdělávání, Pedagogická fakulta, Masarykova univerzita, Brno, CZ
  131. Snětinová Marie, Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta, Katedra didaktiky fyziky, Praha 8, CZ
  132. Spáčil Jaroslav, Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace, Vyškov, CZ
  133. Steklá Ivana, Gymnázium, Praha 10 - Vršovice, CZ
  134. Svobodová Jindřiška, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno, CZ
  135. Švecová Libuše, Ostravská univerzita, Přírodovědecká fakulta, Katedra fyziky, Ostrava, CZ
  136. Tesař Jiří, Pedagogická fakulta Jihočeská univerzita, České Budějovice, CZ
  137. Toman Jakub, Techmania Science Center, Plzeň, CZ
  138. Trhlíková Hana, Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, Sokolov, CZ
  139. Trna Josef, Pedagogická fakulta MU, Brno, CZ
  140. Vácha Zdeněk, Gymnázium Teplice, Teplice, CZ
  141. Válek Jan, Katedra fyziky, chemie a odborného vzdělávání, Pedagogická fakulta, Masarykova univerzita, Brno, CZ
  142. Váňová Kamila, PřF UHK, Uhersko, CZ
  143. Veselá Vlasta, Sportovní gymnázium D. a E. Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace, Ostrava, CZ
  144. Veselý Jan, Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové & Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, CZ
  145. Vícha Vladimír, Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083; ÚTEF ČVUT Praha, Pardubice, CZ
  146. Vlková Iva, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Ostrava - Poruba, CZ
  147. Vodička Michal, ScioŠkola Olomouc - základní škola, s.r.o., Olomouc, CZ
  148. Vochozka Vladimír, Katedra aplikované fyziky a techniky, Pedagogická fakulta, Jihočeská univerzita, České Budějovice, CZ
  149. Vrbová Dana, Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace, Lutín, CZ
  150. Vybíralová Iva, Gymnázium a SOŠZE Vyškov, p. o., Vyškov, CZ
  151. Zedník Michal, ZŠ Pečky, Pečky, CZ
  152. Zýková Barbora, Fakulta pedagogická Západočeské univerzity v Plzni, Plzeň, CZ
  153. Žák Vojtěch, Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy, Praha 8, CZ
  154. Žilavý Peter, Univerzita Karlova, KDF MFF, Praha 8, CZ
Social Media
Zaslat sborník mailem
Newsletter: